Kontakt:

+ 48 667 634 713

klyczykowska@4hr.com.pl

Nasz Zespół

Jesteśmy zespołem ekspertów, którego misją jest wspieranie osiągania wizji biznesowych firm.

 

Poprzez wspólne poszukiwanie nowych, efektywnych i trwałych rozwiązań, wspieramy zmiany w organizacjach.

 

Z naszego doświadczenia wynika, że największe wymierne korzyści przy wspólnej realizacji projektów, nasi Klienci osiągają dzięki partnerskim relacjom, wysokiej etyce pracy oraz poszanowaniu wartości.

 

 

KMŁ1Krystyna Matuszkiewicz-Łyczykowska.

 

Konsultant, coach oraz trener. Doświadczenia zawodowe zdobywała w Grupie PZU. Posiada duże doświadczenie jako partner biznesowy we współpracy i wsparciu Pionów Sprzedaży, Marketingu oraz Administracji. Odpowiadała między innymi za szkolenia i rozwój ponad 1300 pracowników oraz efektywną Politykę Coachingową. Wypracowała i wdrażała zasady współpracyw ramach wielu projektów. Wspierała Szefów Pionu Sprzedaży i Marketingu w zakresie doradztwa szkoleniowo-rozwojowego ukierunkowanego na realizację celów biznesowych. Pracowała z sukcesami jako coach z managerami sprzedaży. Tworzyła zasady i uczestniczyła w Assessment Center jako asesor dla 80trenerów wewnętrznych sprzedaży. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPSz zakresu „Zarządzania procesami szkoleniowymi”. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – Studia Podyplomowe Psychologia Społeczna Zarządzanie Rozwojem Organizacji. Od stycznia 2011 r. certyfikowany coach ICC. Manager Projektu HRD BP. Jest konsultantem między innymi w zakresie wdrażania efektywnych rozwiązań do polityk szkoleniowych w organizacjach. Specjalizuje się w praktycznym wykorzystaniu narzędzi coachingowych w badaniu potrzeb szkoleniowych.

 

MSMonika Skorykow.

 

Specjalista ds. komunikacji, filolog medialny, trener Komunikacji Transformującej, Praktyk NLP. Przez wiele lat budowała relacje zespołowe we własnym biznesie w obszarze komunikacji marketingowej, jako lider i konsultant w zespołach projektowych z Raiffeisen Bank następnie Raiffeisen Polbank, Toruń Pacific, Marionnaud Parfumeries, DZ Bank, Ferrero Polska,  głównie z działami marketingu, sprzedaży  oraz szkoleń, podczas organizacji eventów i imprez oraz zajęć edukacyjnych. Autor artykułów i felietonów do prasy branżowej.
„Moją misją jest wspieranie dobrych relacji w biznesie, takich które budują ludzi, wzajemne
zrozumienie i współdziałanie. Dzięki nim każdy może osiągać cele indywidualne oraz zespołowe, podnosząc efektywność działań i komfort pracy. Bogate doświadczenie w budowaniu i komunikacji marki w przestrzeni zmieniającego się rynku zaowocowało skutecznym używaniem nowatorskich metod i narzędzi do angażującego przekazu również w komunikacji wewnętrznej.”.

 

AGAdam Górecki.

 

Praktyk zarządzania, wykładowca, trener i konsultant. Realizuje projekty szkoleniowe i doradcze.
Ekspert z dziedzin: zarządzania zespołami, przywództwa, sprzedaży i obsługi klienta, negocjacji, prowadzenia spotkań – wystąpień, organizacji pracy i czasu, rozwoju osobistego, coachingu i On the Job Training. 24-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach, wzbogacone o wiele szkoleń krajowych i zagranicznych. Wcześniej dyrektor sprzedaży w: Amica Wronki, Electrolux Poland (reprezentował firmę odnośnie marek Electrolux, AEG, Zanussi), Merloni Indesit Polska (Ariston), Leroy Merlin Polska oraz IKEA w Polsce. Zrealizował projekty dla firm z wielu branż, w tym finansowej, spożywczej, przemysłu ciężkiego i lekkiego oraz kilkunastu sieci detalicznych i hurtowych, spożywczych i AGD/RTV oraz wyposażenia wnętrz. Prowadził szkolenia dla Polbank EFG oraz BAKOMA w ramach projektu EFS (2006-2008). Szkolił członków Eduklastra dla Nowoczesnej Firmy (2012-13). W roku 2013 dla BNP Paribas Polska prowadził szkolenia i coaching dla ponad 100 osobowej grupy menedżerów i specjalistów). Stale współpracuje z Grupą EUROCASH (Eurocash, Tradis, KDWT, Premium Distributors) gdzie prowadzi szkolenia i doradztwo.

 

Podstawowy zespół koordynatorów – konsultantów uzupełnia wielu trenerów współpracujących projektowo, w zależności od potrzeb i preferencji Państwa, Naszych Klientów.